Srpen 2010

Bez hudby ani krok!!!!

26. srpna 2010 v 20:04 | katkasuchanka

Bez hudby ani krok to platí aspoň pro mě,protože hudba je součástí mého já a já se bez ní neobejdu. Jen co vylezu z domu mám sluchátka v uších a něco poslouchám vím , že něco zní trochu moc obecně ale mě nezáleží jestli je to hip hop,punk,pop nebo dokonce rock. Já hudbu rozlišuju tak ,že se mi bud' líbí nebo nelíbí. Když se mi ta písnička líbí prostě si jí stáhnu a je to. Přijdu domu a zapínám kazeťák a pouštím hudbu,učím se pustím si hudbu prostě at' dělám cokoliv hudba je podstatnou částí mého života. Hudba člověku dává možnost se zamyslet dává mu možnost snít nebo dokonce přemýšlet,každý na téhle planetě má svou oblíbenou skupinu,zpěváka či zpěvačku nebo nejoblíbenější písničku,je to tak. Hudba nám dává spoustu možností mužeme na ni tancovat,poslouchat ji a hudba je také přítomná u radostné události ,kterou je svatba a také u velmi bolestné a neoblíbené události na pohřbu. Prostě hudba je všude kolem nás a jen tak se jí nezbavíme. :D


Ta nenáviděná emoce strach!!

22. srpna 2010 v 13:08 | katkasuchanka

Každý člověk na světě má z  něčeho strach at' je to normální člověk nebo slavná osobnost všichni patříme do jednoho druhu jsme lidi.

Strach je emoce ,kterou hromada lidí nenávidím mě osobně  teda nevadí.  Naopak mě docela baví se bát u hororu nebo strašidelných historek to je tak zvanej umělej strach ,tak toho se někdy nemůžu nabažit :)).

Jinak obecně strach je emoce potýkáme se sní při hrozícím nebezpečí. Může se projevovat   zblednutím, chvěním, zrychleným dýcháním, bušením srdce nebo taky husí kůží.

Co víc o tom napsat?


Upíři-Jupí! Konečně pořádně praštěné téma:D

9. srpna 2010 v 11:34 | Darius

No co vlastně napsat poslední dobou jsou upíří nejoblíbenějším tématem at' v knihách či filme.

Mě osobně v podstatě nakazila moje sestra ta je do upírú celá pryč jak já říkám její nemoc začla v říjnu v roce 2009. Stala se z ní knihomolka když zabloudila do knihovny a našla knihu Stmívání od Stephanie Meyerové doslova se do ní zakousla trvalo jí dva dny než ji přečetla. Jakmile zjistila, že má kniha pokračování vysypala v úvozovkách prasátko s letěla si koupit všechny čtyři knihy do knihkupectví. Tak taklhle to začalo,jenomže konce měsíce měla všechno přečtené a začla hledat další knížky o upírech potom vzala útokem knihy od Lisy Jane Smith Upíří deník a tak to pokračuje pořád dokola. Nakonec když už její nemoc začla nebyla k zadržení a tak sem si řekl,že si ty její úžasné knihy taky přečtu. No tak jsem si půjčil od sestry Stmívání a nakazil jsem se taky všechny knihy jsem zhltl za vánoční prázdniny. Pro někoho z vás k pokukání ,ale promě docela trapný je mi sedmnáct a mé sestře čtrnáct. Ake je mi to fuk nebudu se přece stresovat,že se mi líbí literatura o upírech a dělat z toho vědu jsem jakej jsem a tak to prostě je nakonec jsem sestře ještě poděkoval od té doby jsem začal číst a nesedím přisátej u počítaře jako pijavice. Konec konců se ze mě a mojí sestry taky stali upíří vysáváme knížky.:D

DARIUS   Anime-アニメ

2. srpna 2010 v 21:01 | katkasuchanka

Anime,když jsem to slovo viděla napsané poprvé před rokem říkala jsem si co to k čertu je?!  Možná se vám to bude zdát ujetý ,ale je to tak a každej den se přece dozvídáme něco novýho ne:))?!

Anime je strašně moc druhů ve skratce je to japonský animovaný film.....

Každopádně jsem přesvědčená ,že každému se líbí něco jiného většina lidí mezi anime počítá hlavně Naruto a Pokémony mě osobně oslovilo především Naruto. 

No co víc  o tom napsat,když jsem anime viděla poprve moc se mi to nelíbilo a jako většina lidí jsem to odsoudila a řekla si ,že je to blbina ,ale postupem času jsem tomu přišla na chuť ne ,že bych anime milovala to zrovna ne,ale občas se na to rádá podívám.:))

(アニメ -napsáno japonsky)