Červenec 2009

lidi nemam čas na blog a proto pozastavuju blog

30. července 2009 v 16:26 | katkasuchanka |  oznámení
pozastavuju blog na 1 týden nebudu obíhat tak si mě nemaště sb papa

kontrola sb

26. července 2009 v 11:32 | katkasuchanka |  pro moje SB
kontrola sb zůčastnětev se kontroly jinak sb co se nezůčastní mažu
ddo komenttáře
1.blog
2.mail
3.přezdívku

PRAVIDLA SB

26. července 2009 v 11:30 | katkasuchanka |  pravidla sb
pravidla sb nikdo mi na blog skoro nechodí a tak jsem se rozhodla udělat pravidla sb
1. budete muj blog navště vovat aspoŇ jednou do týdne
2.necháte tady alespoň jeden komentář i když nebude noví článek
3.pokud vyhlasím nějakou soutěž nebo bleskovku musíte se aspoň jednou do mesíce zůčastnit

to je vše děkuji za pochopení katka

POKRAČOVÍNÍ PŘÍBĚHU KATČINY POVEDENÉ PRAZDNINY 6.DÍL

26. července 2009 v 11:25 | katkasuchanka |  příběh na pokračování

KDYŽ PŘIŠLA DOI STÁJE MARKA NIKDE NEVIDĚLA ŠLA SE TEDY PODÍVAT PO STAJÍ ZDA HO TU NĚKDE NENAJDE ZA CHVILKU HO KATKA NAŠLA MYL VE SKLADU KRMIVA A KONTROLOVAL ZÁSOBY.KATKA HO PO CHVÍLI CO HO SPATŘILA OSLOVILA MARKU CHTĚLA BYCH S TEBOU MLUVIT MAREK ODPOVĚDĚL ZA CHVILKU MUSÍM SE JÍT PODÍVAT NA HOLLY KATKA NA TO TO JE TA CO SE JÍ MÁ CO NEVIDĚT NARODIT HŘÍBÁTKO ,ŽE ANO.MAREK ŘEKL JO ASI TAK DVY TŘI DNY A NARODÍ SE HOLLY HŘÁBÁTKO ZATÍM JE V POŘÁD ALE HOLLY JE UŽ 20 LET A TO JE DOST MAM STRACH ABY TO PROBĚHLO VŠE BEZ KOMPLIKACÍ MAREK SKONTROLOVAL HOLLY A ZAČAL SE KATCE VĚNOVAT TAK CO JSI CHTĚLA KATKO CHTĚLA JSEM TI JENOM ŘÍCT VÍŠ TO CO SI MI ŘEKL JÁ SEM O TOM HODNĚ PŘEMÝŠLELA A DOSPĚLA JSEM K NÁZORU MAREK BYL NAPJATÝ JÁKÉMU ,ŽE TĚ MÁM TAKY MOC RÁDA A CHTĚLA BYCH ABY JSME TO DALY DOHROMADY A SKUZSILI SPOLU CHODIT. MAREK NA NI KOUKAL A ZÁŘIL ŠTĚSTÍM OPRAVDU ROZMYSLELA SI SI TO DOBŘE KATKA NA TO JO DOBŘE MOC DOBŘE OBJALI SE A DALI SI PUSU. DRUHÝ DEN SE KATKA VYPRAVILA za markem DO STÁJE MAREK JI UVIDĚL A OSLOVIL JÍ MÍLÁČKU TADY JSEM. PAK SI DLOUHO POVÍDALY A KATKA ŘEKLA UŽ DOCELA DOBŘE JEZDÍM MOHLI BY JSME JET NA PROJÍŽĎKU MAREK SOUHLASIL ALE AŽ PO OBĚDĚ. PO OBDĚ SE SEŠLI VE STÁJI A MAREK MĚL PRO KATKU PŘEKVAPENÍ KONĚ PLNOKREVNÍKA JMENOVAL SE DOMINÁTOR A BYL NÁDHERNÝ KDYŽ SE KATKA KONEČNĚ DOLOUDALA DO STÁJE MAREK SE TVÁŘIL JAKO NEVIŇÁTKO A CULIL SE NA KATKU. KATKA MU ŘEKLA JDU SI OSEDLAT KUBU JÁ MAM PRO TEBE PŘEKVAPENÍ KATKO VIDÍŠ TÁMHLE TOHO KONĚ TÉ MĚNŠÍ OHRADĚ JAK SE TI LÍBÍ JE NÁDHERNÝ MAREK JEN POZNAMENAL,ŽE JE TO PLNOKREVNÍK A JEMNUJE SE DOMINÁTOR A JE JEJÍ KATKA NEVĚDĚLA CO NA TO ŘÍCT A VRHLA SE MU KOLEM KRKU TAK CO LÍBÍ SE TI ANO MOV TAK KATKA DOMINÁTORA OSEDLALA A VYJELI SI NA DLOUHOU PROJÍŽĎKU. PRÁZDNINY SE CHÍLILY KE KONCI A MAREK SE KATKY ZEPTAL JESTLI ODJEDE ZPĚT DO PRAHY NEBO ZŮSTANE ZDE A BUDE TADY CHODIT DO ŠKOLY A BUDOU VE VSTAHU DÁL POKRAČOVAT NEBO JAK SI TO VLASTNĚ PŘEDSTAVUJE. VRÁTILY SE Z PROJÍŽĎ VYHŘEBELCOVALI KONĚ ZAVEDLI JE DO BOXŮ A ŠLI SI KAŽDÝ PO SVÉM KATKA ŠLA DOMŮ A BYBIČKA NA NÍ VOLALA KATKO MÁŠ TU DVA DOPISY JEDEN OD MATKY A DRUHÝ OD KAMARÁDKY HEŃED SI POSPÍŠILA DOČETLA OBA DOPISY A MAMKA JÍ NAPSALA ,ŽE SI PRO NI PŘÍŠTÍ TYDEN PŘIJEDE A ZDA MÁ SEBOU V ZÍT I JEJÍ NEJ KAMARÁDKU A AŤ CO NEJRACHLEJI ODEPÍŠEKAMARÁDKA LINDA JÍ NAPSALA TA CO JAK TO VYOADÁ S MARKEM A KDY PŘIJEDEŠ ZPĚT DO PRAHY.KATKA HNED ODEPSLA NA OBA DOPISY A ŠLA JE HODIT DO SCHRÁNKY PAK POTKALA MARKA A ON SE JÍ ZEPTAL JESTLI BY S NÍM NA ČTYŘI DNY NEJELA DO HOR PÁST OVCE .KATKA NA TO ŽE SE MUSÍ ZEPTAT BABIČKY BABIKA JÍ TO SAMOZŘEJMĚ DOVOLILA,PROTOŽE NEVĚDĚLA ŽE JSOU S MARKEM UZŽ TAK DALEKO. KATKA SE TEDY VEČER ZBALILA A DRUHÝ DEN RÁNO ODJELA NA KONÍCH S MARKEM DO HOR...........

JAK TO DOPADLO SE DOZVÍTE V DALŠÍM POKRAČOVÁNÍotevírám diskuzi jakej na tebe dělá dojem muj blog

16. července 2009 v 20:03 | katkasuchanka.blog.cz |  diskuze

tak se nebojte snesu krytiku a napište svuj názor


ráda bych si našla nová sb

16. července 2009 v 19:41 | katkasuchanka |  pro moje SB

nechtěl by jste někdo být mím sb já obíhám svoje sb jednou za týden a od vás bych chtěla totéž

pokud by jsi chtěl ne chtěl být mím sb napiš sem jmeno přezdívkju mail blog pp

FOTKY MARKA FEHILLYHO

16. července 2009 v 15:58 | katkasuchanka |  obrázky

FOTKY SHANE FILANA

15. července 2009 v 2:59 | katkasuchanka |  obrázky

TAK JAK SE MI TEN AVATVAR POVED

14. července 2009 v 15:59 | katkasuchanka |  obrázky

FOTKY NICKA BYRNEHO

14. července 2009 v 0:00 | katkasuchanka |  obrázky
FOTKY KAINA EGANA

13. července 2009 v 4:00 | katkasuchanka |  obrázky

POKRAČOVÍNÍ PŘÍBĚHU KATČINY POVEDENÉ PRAZDNINY

12. července 2009 v 16:12 | katkasuchanka |  příběh na pokračování

KATKA ŘEKLA MARKOVI ,ŽE SE ZA NÍM STAVÍ VE STÁJI ANO STAVILA SE ZA NÍM MAREK ZAČAL KATKO POSAĎ SE CHTĚL BYCH TI NĚCO ŘÍCT KATKA ODSEKAL NO JO POSLOUCHÁM MAREK ZAČAL ,ŽE SE JÍ NEJPRVE CHCE MOC OMLUVIT ZA TO CO JÍ ŘEKL KATKA ŘEKLA TO UŽ JSEM SLYŠELA TAK CO DÁL A PAK SE MAREK NEMOHL NĚJAK ROZMLUVIT NO VÍŠ JÁ BYCH TI CHTĚL NĚCO ŘÍCT A NEVÍM JAK TO MAM ŘÍCT KATKA NA TO TAK UŽ SE KONEČNĚ VYMÁČKNI NEMÁM NA TEBE CELÝ DEN. TAK SE TEDY MAREK POKUSIL ZAČAL NO JÁ SEM BYL NA BROUŠENÝ PROTO, ŽE JSEM SE ROZEŠEL SE SVOU HOLKOU KATKA NA TO TO JE VŠECHNO MAREK NE NE NE A TAKY SEM TI CHTĚL ŘÍCT ,ŽE SE MI MOC LÍBÍŠ A MAM TĚ MOC RÁD A CHTĚL BYCH S TEBOU CHODIT TAKY JSEM SLYŠEL ,ŽE TU CHCEŠ ZŮSTAT I PŘES ŠKOLNÍK ROK A STUDOVAT TADY STŘEDNÍ ŠKOLU KATKA NA TO HM O TOM JSEM PŘEMÝŠLELA VAU TO CO JSI MI ŘEKL TO JE TEDA SÍLA JÁ SI TO BUDU MUSET ROZMYSLET ŘEKLA KATKA. KATKA ZVEDLA TELEFON A ZAVOLALA SVÉ NEJLEPŠÍ KAMARÁDCE,ABY JÍ PORADILA ,ŽE NEVÍ CO S TÍM TAK JÍ TO VŠECHNO ŘEKLA A BOŽKA NA TO CO JSI MI ŘEKLA A KE KOMU MÁŠ LEPŠÍ VZTAH PODLE MĚ SI S JIRKOU JENO KVULI TOMU ŽE TĚ BERE PO DISKOTÉKÁCH A VOZÍ TĚ NA JEHO MOTORCE PODLE MĚ SI ZAMILOVANÁ DO JEHO MOTORKY NEŽ DO NĚHO DODALA A KATKA NA TO BOŽKA ZAČLA CO MAREK LÍBÍ SE TI BYLA SI Z NĚJ PAF KDYŽ SI PŘIJELA NE TAK MU DEJ ŠANCI PODLE TOHO CO JSI MI ONĚM NAPSALA JE MOC BEZVA KLUK A JÁ TI TO MOC PŘEJU KATKA SI TEDY DODALA ODVAHY A ŠLA ZA MARKEM DO STÁJE.

KDYŽ PŘIŠLA DOI STÁJE MARKA NIKDE NEVIDĚLA ŠLA SE TEDY PODÍVAT PO STAJÍ ZDA HO TU NĚKDE NENAJDE ZA CHVILKU HO KATKA NAŠLA MYL VE SKLADU KRMIVA A KONTROLOVAL ZÁSOBY.KATKA HO PO CHVÍLI CO HO SPATŘILA OSLOVILA MARKU CHTĚLA BYCH S TEBOU MLUVIT MAREK ODPOVĚDĚL ZA CHVILKU MUSÍM SE JÍT PODÍVAT NA HOLLY KATKA NA TO TO JE TA CO SE JÍ MÁ CO NEVIDĚT NARODIT HŘÍBÁTKO ,ŽE ANO.MAREK ŘEKL JO ASI TAK DVY TŘI DNY A NARODÍ SE HOLLY HŘÁBÁTKO ZATÍM JE V POŘÁD ALE HOLLY JE UŽ 20 LET A TO JE DOST MAM STRACH ABY TO PROBĚHLO VŠE BEZ KOMPLIKACÍ MAREK SKONTROLOVAL HOLLY A ZAČAL SE KATCE VĚNOVAT TAK CO JSI CHTĚLA KATKO CHTĚLA JSEM TI JENOM ŘÍCT VÍŠ TO CO SI MI ŘEKL JÁ SEM O TOM CHDNĚ PŘEMÝŠLELA A DOSPĚLA JSEM K NORU MAREK BYL NAPJATÝ JÁKÉMU ,ŽE TĚ MÁM TAKY MOC RÁDA A CHTĚLA BYCH ABY JSME TO DALY DOHROMADY A SKUZSILI SPOLU CHODIT. MREK NA NI KOUKAL A ZÁŘIL ŠTĚSTÍM OPRAVDU ROZMYSLELA SI SI TO DOBŘE KATKA NA TO JO DOBŘE MOC DOBŘE OBJALI SE A DALI SI PUSU. DRUHÝ DEN SE KATKA VYPRAVILA za markem DO STÁJE MAREK JI UVIDĚL A OSLOVIL JÍI MÍLÁČKU TADY JSEM. PAK SI DLOUHO POVÍDALY A KATKA ŘEKLA UŽ DOCELA DOBŘE JEZDÍM MOHLI BY JSME JET NA PROJÍŽĎKU MAREK SOUHLASIL ALE AŽ PO OBĚDĚ..........


JAK TO DOPADLO SE DOZVÍTE V DALŠÍM POKRTAČOVÁNÍ VAŠE KATKAvšechno nejlepší SHANE FILANE

12. července 2009 v 15:37 | katkasuchanka |  článkyKAIN EGAN ČLEN SKUPINY WESTLIFE

12. července 2009 v 15:16 | katkasuchanka |  články

KAIN EGAN


VĚK:29LET

DATUM NAROZENÍ:29.DUBNA 1980

MÍSTI:SLIGO V IRSKU

ZNAMENÍ:BÝK


MATKA SE JMENUJE PATRICIA A OTEC KEVIN. MÁ ŠEST SOUROZENCŮ TŘI SESTRY:VIV,FENELLA A MARIELLE A TŘI BRATRY:GAVIN,TOM A COLM.JEHO PŘÍTELKYNÍ JE HEREČKA JODI ALBERT.


nick byrne -člen skupoiny Westlife životopis

12. července 2009 v 15:06 | katkasuchanka |  články

NICK BYRNE MUJ NEOJBLÍBENĚJŠÍ ČLEN SKJUPINY WESTLIFE

VĚK:30LET

DATUM NAROZENÍ: 9.ŘÍJNA 1978

MÍSTO:DUBLIN V IRSKU

ZNAMENÍ:VÁHY


MATKA SE JMENUJE YVONNE A OTEC NICHOLAS. MÁ DVA SOUROZENCE SESTRU GILLAN A BRATRA ADAMA. PŘED KARIEROU ZPĚVÁKA HRÁL FOTBAL ZA KLUB LEEDS UNITED.OD SRPNA 2003 JE ŽENATÝ S GEIRGINOU AHERN-BYRNE, 20.DUBNA 2007 SE JIM NARODILA DVOJČATA ROCCO A JEY. MÁ PSA KEONA ,KTERÉHO GINA DOSTALA K ZÁSNUBÁM.